ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

HR bez papieru HR bez Papieru 2022 – nowa perspektywa
23 listopada | 10:00-11:00 | Webinar bezpłatny

Przepisy dopuszczają prowadzenie e-teczki już od prawie trzech lat. Podpisy kwalifikowane funkcjonują od lat. Od blisko dwóch lat pracodawcy i pracownicy uczą się codziennej pracy w trybie zdalnym. Papier przestał być niezbędny w procesach HR-owych.

W okresie ostatniego roku, Kancelarie Raczkowski i Maruta Wachta w ramach wspólnie prowadzonego programu HR bez Papieru przeprowadzili szereg projektów skoncentrowanych na digitalizacji procesów HR.

Rocznica programu składania do pytań: jak wygląda krajobraz HR bez Papieru? Jakie doświadczenia zgromadzili pracodawcy w związku z wdrażania podpisów elektronicznych czy elektronicznego obiegu dokumentów do codziennych procesów HR? Czego się obawiają, a na jakie korzyści liczą?

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego podsumujemy wyniki badania przeprowadzonego wśród działów HR i prawnych i porozmawiamy o:

  • wnioskach, jakie wynikają z dotychczasowych doświadczeń Kancelarii oraz ich klientów w obszarze HR bez Papieru;
  • perspektywach, jakie w obszarze paperless rysują się dla pracodawców na nadchodzący rok;
  • sposobach na zwiększenie efektywności projektów HR bez Papieru.

Webinar poprowadzą:

Łukasz Kuczkowski – Partner, Raczkowski
Małgorzata Kurowska – Counsel, Maruta Wachta


Nie wypełniłeś / wypełniłaś jeszcze ankiety? Zapraszamy do podzielenia się opinią na temat obecnego stanu i przyszłości digitalizacji procesów biznesowych w Polsce. Na podstawie zebranych danych, powstanie pierwszy taki raport na rynku. Przedstawimy także jego wyniki na webinarze.

Link do nagrania: https://youtu.be/pq1fvIFloZA